V týdnu 29.-5.5. 2024 bude obchod zavřený. Děkuji za pochopení

Údržba obuvi a oblečení

Údržba taneční obuvi

Životnost Vaší obuvi závisí také na jejím správném udržování a ošetřování.

Taneční obuv není určena do exteriéru na běžné nošení. Svojí konstrukcí a zvolenými materiály je určena pouze na parkety, hladké podlahy a jiné podobné povrchy, které se využívají jako taneční parket. 

Při obouvání pánské obuvi, nebo dámské tréninkové používejte nazouvací lžíci.

Počítejte s tím, že přim zvýšeném pocení nebo provlhnutí obuvi může kožená obuv nebo podšívka částečně změnit či pouštět barvu.

Obuv pravidelně ošetřujte vhodnými čistícími a konzervačními přípravky určenými na koženou obuv.

Dámskou obuv lze čistit přípravkem perchlorethylen, který naleznete v hobby marketech. Pozor! Vždy se řiďte návodem a upozorněními na obalu lahve.

Podpatky dámské obuvi vždy opatřete silikonovými chrániči. Nedochází k sešlapání patníku.

Podrážku taneční obuvi čistěte speciálním kartáčem určeným přímo pro údržbu taneční obuvi. Podrážka je z broušené usně, není třeba kartáčem tlačit, pouze podrážku vyčesávejte tak moc, abyste odstranili nečistoty nanesené z tanečního parketu.

 

Nezapomeňte, že pravidelným používáním těchto prostředků docílíte prodloužení životnosti zboží.

 

Údržba oblečení

Po koupi tanečního oblečení doporučuji oblečení namočit v roztoku vody a octu k ustálení barev. I tak je možné, že některé barvy (především červená) budou při praní ještě nějaký čas pouštět, proto perte toto oblečení odděleně dle barev. Stejně tak se může stát, že z počátku bude oblečení barvit.

Tréninkové oblečení a doplňky jsou šité z materiálů, které lze prát na 40 °C, nesušte je v sušičce! 

Je možné je žehlit maximálně na druhý stupeň (tj. max. 160°C), důrazně doporučuji využívat napařování a žehlit především párou. VYJÍMKA - sametové oblečení a doplňky se nesmí žehlit! 

 

piktogramy sada

 

Zpět do obchodu