V pátek 13.5.2022 je obchod zavřený. Děkuji za pochopení, Vaše LM :)

Údržba obuvi a oblečení

Údržba taneční obuvi

Životnost Vaší obuvi závisí také na jejím správném udržování a ošetřování.

Taneční obuv není určena do exteriéru na běžné nošení. Svojí konstrukcí a zvolenými materiály je určena pouze na parkety, hladké podlahy a jiné podobné povrchy, které se využívají jako taneční parket. 

Při obouvání pánské obuvi, nebo dámské tréninkové používejte nazouvací lžíci.

Počítejte s tím, že přim zvýšeném pocení nebo provlhnutí obuvi může kožená obuv nebo podšívka částečně změnit či pouštět barvu.

Obuv pravidelně ošetřujte vhodnými čistícími a konzervačními přípravky určenými na koženou obuv.

Dámskou obuv lze čistit přípravkem perchlorethylen, který naleznete v hobby marketech. Pozor! Vždy se řiďte návodem a upozorněními na obalu lahve.

Podpatky dámské obuvi vždy opatřete silikonovými chrániči. Nedochází k sešlapání patníku.

Podrážku taneční obuvi čistěte speciálním kartáčem určeným přímo pro údržbu taneční obuvi. Podrážka je z broušené usně, není třeba kartáčem tlačit, pouze podrážku vyčesávejte tak moc, abyste odstranili nečistoty nanesené z tanečního parketu.

 

Nezapomeňte, že pravidelným používáním těchto prostředků docílíte prodloužení životnosti zboží.

 

Údržba oblečení

Po koupi tanečního oblečení doporučuji oblečení namočit v roztoku vody a octu k ustálení barev. I tak je možné, že některé barvy (především červená) budou při praní ještě nějaký čas pouštět, proto perte toto oblečení odděleně dle barev. Stejně tak se může stát, že z počátku bude oblečení barvit.

Tréninkové oblečení a doplňky jsou šité z materiálů, které lze prát na 40 °C, nesušte je v sušičce! 

Je možné je žehlit maximálně na druhý stupeň (tj. max. 160°C), důrazně doporučuji využívat napařování a žehlit především párou. VYJÍMKA - sametové oblečení a doplňky se nesmí žehlit! 

 

piktogramy sada

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení